search
REKLAMA
News

Nowe potwory z drugiego sezonu WIEDŹMINA w materiale opublikowanym z okazji Halloween

Łukasz Budnik

1 listopada 2020

Wiedzmin 1
REKLAMA

W Wielkiej Brytanii trwają zdjęcia do drugiego sezonu Wiedźmina. Twórcy pokazali do tej pory kilka oficjalnych materiałów promocyjnych w postaci fotografii przedstawiających głównych bohaterów – Geralta, Ciri oraz Yennefer, wciąż czekamy jednak na pierwszy zwiastun nowych odcinków. Póki co możemy zerknąć na dwa nowe potwory, widziane w udostępnionym przez Netflixa materiale z okazji Halloween.

Kompilacja zawiera głównie sceny z pierwszego sezonu, jednak – jak zapowiadają w opisie sami twórcy – warto przypatrzeć się, by odnaleźć to, co ukryte. W klipie zobaczymy dwie nowe bestie. Poniżej kadry z kompilacji.

Tutaj natomiast obejrzycie całą kompilację:

Opis fabuły drugiego sezonu przedstawia się następująco:

Przekonany, że Yennefer zginęła w bitwie pod Sodden, Geralt z Rivii zabiera księżniczkę Cirillę w najbezpieczniejsze miejsce, jakie zna, swojego domu w Kaer Morhen. W czasie gdy królowie, elfy, ludzie i demony całego kontynentu walczą o dominację, Geralt musi chronić dziewczynę przed czymś znacznie bardziej niebezpiecznym: tkwiącą w niej tajemniczą mocą.

W drugim sezonie pojawi się kilka nowych twarzy. Zobaczymy aktora znanego widzom Gry o tron – Kristofera Hivju. Odtwórca roli Tormunda wcieli się w Wiedźminie w Nivellena, zamienionego w bestię mężczyznę, na którym ciąży klątwa. Poza nim ujrzymy Aishę Fabienne Ross (Dziewczyna z portretu) jako Lydię, Thue Ersteda Rasmussena (Szybcy i wściekli 9) jako Eskela, Yasena Atoura (Young Wallander) jako Coëna, Agnes Bjorn (Potwór) jako Vereenę, Paula Bulliona (Peaky Blinders) jako Lamberta oraz Kima Bodnio (Obsesja Eve) jako Vesemira.

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Elblążanin. Docenia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Kocha trylogię "Before" Richarda Linklatera. Syci się nostalgią, lubi fotografować. Prywatnie mąż i ojciec, który z niemałą przyjemnością wprowadza swojego syna w świat popkultury.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA