search
REKLAMA
News

Nowa zapowiedź serialu WŁADCA PIERŚCIENI: PIERŚCIENIE WŁADZY trafiła do sieci

“Władca Pierścieni: Pierścienie władzy” zadebiutuje we wrześniu.

Łukasz Budnik

9 lipca 2022

władca
REKLAMA

Zbliża się premiera serialu Władca Pierścieni: Pierścienie władzy przygotowywanego przez Amazon Studios. Akcja produkcji zostanie osadzona w Drugiej Erze Sródziemia, w czasach, gdy Sauron dochodził do władzy, a my poznamy nowych bohaterów i zobaczymy kilku już znanych. Ujrzymy też wiele lokacji z krainy stworzonej przez Tolkiena

Showrunnerzy produkcji zapowiadają, że serial opowie o ważnych historiach z Drugiej Ery – wykuciu Pierścieni, dojściu Saurona do władzy, Ostatnim Sojuszu elfów i ludzi oraz historii Númenor. Według oficjalnego opisu, w serialu zobaczymy znane już oraz nowe postaci, które skonfrontują się ze złem powstającym w Śródziemiu i pozostawią po sobie dziedzictwo. Fragmenty produkcji mieli  okazję zobaczyć miłośnicy Tolkiena, jak również badacze jego twórczości. Do sieci trafiły wowczas entuzjastyczne opinie, z których możemy wywnioskować, że serial znajduje się w dobrych rękach, a ewentualne obawy po zwiastunie są nieuzasadnione.

Do sieci trafiła nowa zapowiedź serialu:

 

Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy zadebiutuje 2 września 2022, a kolejne odcinki będą się pojawiać co tydzień. W obsadzie znajdą się Robert Aramayo, Owain Arthur, Nazanin Boniadi, Morfydd Clark, Ismael Cruz Córdova oraz Ema Horvath.

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA