search
REKLAMA
News

Netflix pokazał zwiastun pierwszej części 6. sezonu THE CROWN. Premiera w listopadzie

Finałowy sezon podzielono na dwie części.

Łukasz Budnik

26 października 2023

REKLAMA

Zbliża się premiera szóstego, ostatniego sezonu The Crown. Wiadomo, że skupi się on między innymi na wydarzeniach z lat 90., w tym na śmierci księżnej Diany i jej skutkach.

Finałowy sezon został podzielony na dwie części – pierwsza zadebiutuje 16 listopada, a druga 14 grudnia. Ostatnio taką praktykę Netflix zastosował np. przy trzecim sezonie Wiedźmina. W nowym sezonie oprócz Debicki zagrali Imelda Staunton, Jonathan Pryce, Lesley Manville, Dominic West, Olivia Williams, Claudia Harrison, Marcia Warren oraz Bertie Carvel.

Do sieci trafił zwiastun pierwszej części sezonu. Sprawdźcie, jak się zapowiada:

The Crown zadebiutowało w 2016 roku. Jako pierwsza w królową Elżbietę wcieliła się Claire Foy, a po dwóch sezonach została zastąpiona Olivią Colman. Od poprzedniego sezonu w roli królowej oglądamy wspomnianą wyżej Staunton. Według doniesień, w finałowej odsłonie zobaczymy wszystkie odtwórczynie roli Elżbiety.

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Elblążanin. Docenia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Kocha trylogię "Before" Richarda Linklatera. Syci się nostalgią, lubi fotografować. Prywatnie mąż i ojciec, który z niemałą przyjemnością wprowadza swojego syna w świat popkultury.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA