search
REKLAMA
News

Netflix pokazał zwiastun filmu W LESIE DZIŚ NIE ZAŚNIE NIKT 2

“W lesie dziś nie zaśnie nikt 2” zadebiutuje 27 października.

Łukasz Budnik

12 października 2021

REKLAMA

W marcu zarówno Netflix, jak i Akson Studio zapowiedzieli, że powstanie kontynuacja pierwszego polskiego slashera – W lesie dziś nie zaśnie nikt. Dziś do sieci trafił zwiastun filmu.

W lesie dziś nie zaśnie nikt 2 zadebiutuje 27 października. Za reżyserię znów odpowiada będzie Bartosz M. Kowalski. Tym razem w obsadzie znaleźli się Mateusz Więcławek, Zofia Wichłacz, Andrzej Grabowski, Wojciech Mecwaldowski, Izabela Dąbrowska, Sebastian Stankiewicz i Robert Wabic, a rolę z pierwszej części ma powtórzyć Julia Wieniawa.

Opis filmu brzmi:

Adaś to młody, samotny, nieszczęśliwy policjant z małej wsi na Podlasiu. Ignorowany przez swoich kolegów oraz piękną i niezwykle pewną siebie Wanessę, nieśmiały chłopak szuka swojego miejsca na świecie. W sequelu poznamy również dalsze losy Zosi, która pokaże zupełnie nowe i zaskakujące oblicze.

Pierwsza część zadebiutowała w marcu 2020 na Netfliksie – niedługo po tym, jak jej kinowa premiera została anulowana ze względu na pandemię. Ostatecznie film trafił także na wielkie ekrany, choć dopiero kilka miesięcy później.

Czekacie na sequel?

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA