search
REKLAMA
News

Netflix pokazał zwiastun CLIFF BEASTS 6 – filmu, który nie istnieje

Teaser “Cliff Beasts 6” jest prawdopodobnie zapowiedzią nowego filmu Judda Apatowa.

Łukasz Budnik

2 marca 2022

Cliff Beasts 6 Netflix
REKLAMA

Do sieci trafiła zapowiedź filmu Cliff Beasts 6: The Battle for Everest, w którym pojawiają się m.in. Leslie Mann oraz Keegan Michael-Key. Co ciekawe, to zwiastun filmu, który… nie istnieje.

Wygląda na to, że klip jest elementem marketingu filmu The Bubble Judda Apatowa, komedii, którą nakręcono wiosną zeszłego roku w Wielkiej Brytanii. Fabuła ma opowiedzieć o ekipie filmowej, która tworzy film w czasie pandemii koronawirusa. Szczegóły fabuły nie są jeszcze znane, ale niewykluczone, że realizowaną przez nich produkcją jest właśnie Cliff Beasts 6. W filmie mają wystąpić Karen Gillan, Fred Armisen, David Duchovny, Keegan-Michael Key, Pedro Pascal, Peter Serafinowicz, Rob Delaney, Leslie Mann, Iris Apatow oraz Maria Bakalova znana z drugiej części Borata. Scenariusz napisał Apatow wraz z Pam Brady.

W zapowiedzi opublikowanej dziś przez Netflix widzimy ekipę, która napotyka stworzenia przypominające smoki. Za dwa dni mamy zobaczyć pełny zwiastun nadchodzącej produkcji, a według daty na końcu teasera (o ile jest autentyczna, a  nie stanowi elementu żartu), samego filmu możemy spodziewać się 1 kwietnia. 

Cliff Beasts 6 Netflix 1

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA