search
REKLAMA
News

Nawiązanie do SPIDER-MANA Tobeya Maguire’a w nowym spocie promującym BEZ DROGI DO DOMU

“Spider-Man: Bez drogi do domu” zadebiutuje 17 grudnia.

Łukasz Budnik

25 listopada 2021

REKLAMA

Zbliża się premiera filmu Spider-Man: Bez drogi do domu, kolejnej odsłony perypetii superbohatera granego przez Toma Hollanda. Po zwiastunie, który zadebiutował w zeszłym tygodniu, w sieci pojawiły się kolejne dyskusje w sprawie ewentualnego pojawienia się Tobeya Maguire’a i Andrew Garfielda w rolach wcześniejszych Spider-Manów.

Tymczasem właściwie codziennie pojawiają się kolejne materiały promocyjne z filmu. W jednym ze spotów znajdziemy nawiązanie do Spider-Mana granego przez Tobeya Maguire’a; Doktor Strange pyta Doktora Octopusa, czy zna Petera Parkera, na co ten odpowiada twierdząco, utrzymując jednak, że nie jest to Peter grany przez Toma Hollanda. Już w głównym zwiastunie zdziwiony Octopus stwierdzał, że bohater Hollanda z MCU nie jest Peterem Parkerem. Przypomnijmy, że złoczyńca ma być tą samą wersją postaci, którą znamy ze Spider-Mana 2.

Nowy spot zobaczycie poniżej:

Pojawiły się też nowe grafiki promocyjne:

W nadchodzącym widowisku Peter Parker zmierzy się z konsekwencjami wydarzenia z końcówki Spider-Mana: Daleko od domu, w której Mysterio zdradził jego tożsamość całemu światu. O pomoc poprosi Doktora Strange’a, a ich działania doprowadzą do zamieszania w multiwersum. W świecie Petera pojawią złoczyńcy – Doktor Octopus, Zielony Goblin, Sandman, Electro i Lizard. W Spider-Manie: Bez drogi do domu oficjalnie występują między innymi Tom Holland, Zendaya, Benedict Cumberbatch, Jacob Batalon, J.K. Simmons, Benedict Wong, Alfred Molina, Jamie Foxx, Thomas Haden Church, Rhys Ifans, Willem Dafoe oraz Marisa Tomei. Reżyseruje Jon Watts. Polska premiera 17 grudnia.

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA