search
REKLAMA
News

Natalie Portman jako dziennikarka śledcza w zwiastunie miniserialu LADY IN THE LAKE

“Lady in the Lake” zadebiutuje w lipcu.

Łukasz Budnik

19 czerwca 2024

REKLAMA

Do sieci trafił zwiastun miniserialu Apple pt. Lady in the Lake (Kobieta z jeziora) opartego na powieści Laury Lippman z 2019 roku. W produkcji występują Natalie Portman i Moses Ingram.

Zarys fabuły przedstawia się następująco:

Lata 60. w Baltimore. Pełna determinacji pani domu zaczyna nowe życie jako dziennikarka śledcza, co prowadzi ją do sprawy tajemniczej śmierci i tożsamości młodej czarnej kobiety, o której miasto najwyraźniej zapomniało.

W miniserialu występują też Y’lan Noel, Brett Gelman, Byron Bowers, Noah Jupe, Josiah Cross, Mikey Madison oraz Pruitt Taylor Vince. Za powstanie serialu i reżyserię odpowiedzialna jest Alma Har’el, która wyreżyserowała także film Słodziak. Premierę zaplanowano na 19 lipca. Na start pokazane zostaną dwa odcinki, a łącznie miniserial będzie liczyć ich siedem.

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Elblążanin. Docenia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Kocha trylogię "Before" Richarda Linklatera. Syci się nostalgią, lubi fotografować. Prywatnie mąż i ojciec, który z niemałą przyjemnością wprowadza swojego syna w świat popkultury.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA