search
REKLAMA
News

Była partnerka SHII LABEOUFA oskarża go o znęcanie się i molestowanie seksualne

Łukasz Budnik

11 grudnia 2020

REKLAMA

Shia LaBaeouf po raz kolejny mierzy się z prywatnymi problemami. Jak poinformowało The New York Times, jego była partnerka, piosenkarka znana jako FKA Twigs, oskarżyła go o molestowanie seksualne, napaść i wielokrotne znęcanie się fizyczne i psychiczne w trakcie ich związku, który trwał niespełna rok. Artystka stwierdziła, że aktor krzywdzi kobiety. LaBeouf miał już wcześniej kłopoty z prawem spowodowane jego zachowaniem.

Para poznała się na planie Słodziaka, w który LaBeouf grał własnego ojca, a związała po zakończeniu zdjęć. Po okresie “miesiąca miodowego” ich relacja szybko uległa pogorszeniu. FKA Twigs wspomina w pozwie, że aktor wielokrotnie zachowywał się w sposób zagrażający jej życiu i zdrowiu – między innymi zapowiadał, że rozbije samochód jeśli kobieta nie wyzna mu miłości (gdy się zatrzymali, pchnął ją na samochód) lub dusił ją w nocy, gdy spała. LaBeouf nie tolerował też sytuacji, w której inni mężczyźni (na przykład kelnerzy) odzywali się do jego partnerki, a także ustalał, ile razy dziennie ma go dotykać i całować, w międzyczasie bezustannie ją krytykując. Nie pozwalał jej też spać i nakazywał leżeć w łóżku nago, a także trzymał na szafce broń – FKA bała się wyjść do łazienki w przeświadczeniu, że mógłby wziąć ją za intruza i zastrzelić. Kobieta stwierdziła, że to, przez co przeszła w trakcie związku to najgorsze, co przytrafiło jej się w życiu. 

LaBeouf w wiadomości do New Tork Times stwierdził, że nie ma wytłumaczenia dla jego alkoholizmu oraz zachowania i że był agresywny w stosunku do siebie i innych przez lata, wobec czego krzywdził nawet najbliższych. Dodał, że wstydzi się tych incydentów i przeprasza wszystkich, których dotknęły.

Tutaj przeczytacie pełny raport New York Times.

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA