search
REKLAMA
News

NAOMI WATTS usłyszała kiedyś, że jej kariera skończy się po 40. “Staniesz się nieruc*alna”

Naomi Watts wkrótce pojawi się w serialu “Obserwator”.

Łukasz Budnik

4 października 2022

watts naomi
REKLAMA

Trzynastego października zadebiutuje serial Obserwator, w którym jedną z ról zagrała Naomi Watts. Aktorka udzieliła wywiadu Entertainment Weekly, w którym opowiedziała o tym, co powiedziano jej niegdyś za kulisami Hollywood. 

W czasach, gdy na ekrany trafiło Mulholland Drive (2001), a Watts miała 33 lata, aktorka usłyszała:

Lepiej zahacz o jak najwięcej projektów, zanim wszystko się skończy, gdy stuknie ci czterdziestka i staniesz się “nieruc*alna”. Ja na to: “Co? Co to właściwie znaczy?”. Potem to przemyślałam i stwierdziłam: “No tak, gdy nie jesteś już zdolna do reprodukcji, przestajesz być seksowna, więc nie możesz znaleźć zatrudnienia. To strasznie mnie wkurzyło”.

Aktorka dodała:

To niezręczna rozmowa, bo starzejemy się od pierwszego dnia życia. Musimy się z tym oswoić, a od kobiet częściej się tego wymaga. Rzadko mówimy o starzeniu się mężczyzn. Nie mówimy o ich siwych włosach, a jak już, to w kontekście tego, że jest przystojniejszy, bardziej pociągający, mocniejszy. A dlaczego tak jest? Bo ma już skumulowanych wiele doświadczeń. Tak samo powinno być z kobietami. Mamy w tym wieku ważne i mocne doświadczenia, z których powinniśmy być dumne.

filmorgpl hot naomi watts

Watts w Obserwatorze będziemy oglądać u boku takich nazwisk, jak Bobby Cannavale, Jennifer Coolidge oraz Mia Farrow. 

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA