search
REKLAMA
News

MONUMENT Jagody Szelc z trzema nagrodami na Brooklyn Horror Film Festival

Łukasz Budnik

2 listopada 2019

monument
REKLAMA

26 października zakończyła się czwarta edycja Brooklyn Horror Film Festival, corocznego wydarzenia, które pierwszy raz zostało zorganizowane w 2016 roku. W konkursie biorą udział tam filmowcy i produkcje z całego świata. Tegoroczna odsłona okazała się szczęśliwa dla Monumentu Jagody Szelc, który został uhonorowany trzema nagrodami. 

Świetnie przyjęta również w Polsce produkcja startowała w sekcji Head Trip. Kategorie, w których triumfował Monument to najlepsza obsada, najlepszy dźwięk i, co najważniejsze, najlepszy film.

Jagoda Szelc fot Michał Szymończyk

Łącznie w konkursie brało udział ponad 100 filmów podzielonych na różne sekcje. To już kolejna nagroda dla Monumentu. Do tej pory film Szelc nagradzany był w Gdyni na Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych, gdzie otrzymał Nagrodę Specjalną Jury w konkursie “Inne Spojrzenie”, oraz na Międzynarodowym Festiwalu Kina Niezależnego w Krakowie – tam zdobył Wyróżnienie Specjalne w Konkursie Polskich Filmów Fabularnych.

Gratulujemy sukcesów!

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA