search
REKLAMA
News

MESJASZ Netflixa anulowany po jednym sezonie

Łukasz Budnik

30 marca 2020

REKLAMA

Złe wieści dla wszystkich, którzy wyczekiwali drugiego sezonu serialu Mesjasz. Netflix nie planuje realizacji kontynuacji tej produkcji. O sprawie poinformował kilka dni temu Wil Traval, który wcielił się w Mesjaszu w Willa Mathersa. 

Pierwszy sezon składa się z dziesięciu odcinków i opowiada o mężczyźnie, który twierdzi, że jest nowym wcieleniem Jezusa lub Mahdiego. Jego pojawienie się i prawdopodobne cuda mu towarzyszące wywołują niepokoje religijne i polityczne na całym świecie. Sprawę bada agentka CIA. W obsadzie serialu znaleźli się między innymi Mehdi Dehbi, Tomer Sisley, Michelle Monaghan i John Ortiz, a pierwszy odcinek wyreżyserował James McTeigue, który ma na koncie film V jak VendettaMesjasz nie zachwycił krytyków, lecz przypadł go gustu widzom – aż 89% zweryfikowanych użytkowników portalu Rotten Tomatoes wystawiło mu pozytywną opinię. Jak zauważył portal wirtualnemedia.pl, decyzja może być związana z kontrowersjami, jakie Mesjasz wywołał w krajach islamskich.

Czy wam także serial Netflixa przypadł do gustu? Żałujecie, że nie zobaczymy kolejnych odcinków?

Tutaj zapoznacie się z naszą recenzją pierwszego sezonu.

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA