search
REKLAMA
News

Max zamiast Kevina. Pierwszy zwiastun filmu HOME SWEET HOME ALONE

Nowa odsłona serii “Home Alone” zadebiutuje 12 listopada.

Łukasz Budnik

12 października 2021

REKLAMA

W 2019 roku podano informację, że na platformie Disney+ pojawi się nowa odsłona serii zapoczątkowanej kultowym Home Alone, u nas znanego jako Kevin sam w domu. Film wyreżyserował Dan Mazer, scenariuszem zajęli się zaś Mikey Day i Streeter Seidel, pracujący przy Saturday Night Live. 

W obsadzie znaleźli się między innymi Archie Yates, Ellie Kemper i Rob Delaney. Ten pierwszy pojawił się w 2019 roku w Jojo Rabbit Taiki Waititego. Kemper występowała między innymi w amerykańskim Biurze oraz Unbreakable Kimmy Schmidt, zaś Delaney w sitcomie Catastrophe. 

Kemper i Delaney zagrają małżeństwo, które, aby ocalić swój dom przed finansową ruiną, próbuje ukraść bezcenną schedę po ich przodkach. Domu broni Max, którego rodzina poleciała bez niego do Japonii.  

W zwiastunie pojawia się Devin Ratray, który powtórzy rolę Buzza McCallistera z oryginalnych filmów. Według zapowiedzi, cameo zaliczy także Macaulay Culkin jako Kevin.

Premierę filmu zaplanowano na 12 listopada – pojawi się wtedy na Disney+. Jesteście ciekawi jak wypadnie odświeżenie tej historii?

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA