search
REKLAMA
News

Zobaczcie pierwszy zwiastun nowej odsłony serii KRZYK

Nowy “Krzyk” trafi do kin w styczniu.

Łukasz Budnik

12 października 2021

REKLAMA

Na początku 2022 roku do kin trafi kolejna część serii Krzyk, zapoczątkowanej w 1996 roku filmem Wesa Cravena. Do sieci trafił pierwszy zwiastun.

Film (zatytułowany po prostu Scream) będzie kontynuacją Krzyku 4 z 2011 roku. Reżyserią projektu zajęli się Matt Bettinelli-Olpin oraz Tyler Gillett (dotychczasowe odsłony były reżyserowane przez zmarłego już Cravena), na podstawie scenariusza Jamesa Vanderbilta i Guya Busicka. Do swoich ról z poprzednich części wracają David Arquette, Neve Campbell, Courteney Cox, Roger L. Jackson oraz Marley Shelton, z kolei nowe nazwiska w obsadzie to Melissa Barrera, Jenna Ortega, Jack Quaid, Mason Gooding, Jasmin Savoy Brown, Dylan Minnette, Mikey Madison, Sonia Ben Ammar i Kyle Gallner. Fabuła opowie o nowej fali zabójstw i atakach na grupę nastolatków, które mają na celu ujawnienie dawnych sekretów.

Premiera zaplanowana została na 14 stycznia 2022 roku. 

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA