search
REKLAMA
News

MATTHEW PERRY “nie czuł nic” po nakręceniu finału “Przyjaciół”. ” Martwy w środku”

Matthew Perry wydał autobiograficzną książkę.

Łukasz Budnik

8 listopada 2022

REKLAMA

Z okazji premiery książki Matthew Perry’ego pt. Przyjaciele, kochankowie i ta Wielka Straszna Rzecz do sieci trafiają jej kolejne fragmenty. Tym razem mamy okazję przyjrzeć się zapiskom aktora na temat jego odczuć po zakończeniu kręcenia finału Przyjaciół.

Aktor szczerze opowiada, że w przeciwieństwie do reszty obsady, on tamtego dnia nie czuł wzruszenia.

To był 23 stycznia 2004 roku. Klucze na blacie, gość, który wyglądał jak Chandler Bing pytający “Gdzie?”, “Embryonic Journey” Jefferson Airplane grające w tle, kamera skierowana na drzwi od mieszkania, a potem Ben, nasz asystent reżyser i bliski przyjaciel, krzyczący po raz ostatni “Cięcie”. Łzy popłynęły z oczy wszystkich jak gejzery. Zrobiliśmy 237 odcinków, wliczając ten ostatni. Jennifer Aniston łkała – byłem pod wrażeniem, że w ogóle została jej jakaś woda w ciele. Nawet Matt LeBlanc płakał. Ale ja nie czułem nic. Nie wiedziałem, czy to z powodu buprenorfiny, którą brałem, czy tego, że generalnie byłem martwy w środku. Zamiast płakać, przeszedłem się z moją ówczesną dziewczyną po studiu. Pożegnaliśmy się z ludźmi i zgodziliśmy się, że wkrótce się z nimi zobaczymy (w sposób, w który robią to ludzie, którzy wiedzą, że nie jest to prawda) i poszliśmy do naszego samochodu.

Finał został wyemitowany 6 maja 2004 roku i został obejrzany przez 5,16 miliona widzów, co uczynił go najczęściej oglądanym odcinkiem serialu.

Książka Perry’ego już jutro zostanie wydana w Polsce.

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Elblążanin. Docenia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Kocha trylogię "Before" Richarda Linklatera. Syci się nostalgią, lubi fotografować. Prywatnie mąż i ojciec, który z niemałą przyjemnością wprowadza swojego syna w świat popkultury.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA