search
REKLAMA
News

MATRIX 4. Prace na planie widowiska science fiction zostały wstrzymane

Łukasz Budnik

16 marca 2020

REKLAMA

Trwa realizacja czwartego Matriksa. Nowa odsłona serii powstanie według scenariusza i w reżyserii Lany Wachowski, a swoje role powtórzą Keanu Reeves (Neo) i Carrie-Anne Moss (Trinity). W obsadzie znajdą się również Yahya Abdul-Mateen II, Neil Patrick Harris, Jada Pinkett Smith, Jonathan Groff i Jessica Henwick. 

Ekipa zakończyła już zdjęcia w San Francisco i niedawno przeniosła się do Berlina. Producenci do tej pory nie decydowali się na wstrzymanie produkcji ze względu na pandemię koronawirusa, w końcu jednak podjęli ten krok – “Deadline” poinformowało, że nastąpi przerwa w realizacji filmu. Do tej pory nikt z ekipy filmowej lub aktorów nie został zarażony, a decyzja ma charakter zapobiegawczy. Także dziś dowiedzieliśmy się, że tymczasowo (dwa tygodnie) przerwane zostają prace na planie drugiego sezonu Wiedźmina.

Premiera zaplanowana jest na 21 maja 2021 roku. Nie wiadomo, czy opóźnienie w pracach na planie spowoduje jej przesunięcie. Będziemy o tym informować na bieżąco. 

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA