search
REKLAMA
News

IDRIS ELBA kolejnym aktorem zarażonym koronawirusem

Łukasz Budnik

16 marca 2020

REKLAMA

Kilka dni temu Tom Hanks poinformował, że wraz z żoną Ritą Wilson choruje na koronawirusa. Od tamtej pory para aktualizowała wieści na temat swojego stanu zdrowia i uspokajała, że czuje się dobrze. Tymczasem kolejni aktorzy przekazali, że chorują – wczoraj fanów zmartwiła Olga Kurylenko (Quantum of SolaceNiepamięć), zaś niedawno okazało się, że koronawirusem zaraził się także Idris Elba.

Kurylenko została przebadana po tym, jak kilka dni utrzymywało się u niej kiepskie samopoczucie i wysoka gorączka – w tym momencie przebywa w kwarantannie. Elba w swojej wiadomości przekazał, że nie ma objawów i jest odizolowany. Aktor postanowił się przebadać kiedy dowiedział się, że przebywał w towarzystwie zarażonej osoby – sam czuje się dobrze. Elba pouczył widzów aby dbali o higienę i pamiętali o tym, że można się zarazić także od osób u których choroba przebiega zupełnie bezobjawowo.

Jeśli czujesz się chory lub masz wrażenie, że powinieneś zostać zbadany, zrób coś z tym, dobrze?

Pandemia koronawirusa powoduje, że wciąż przesuwane są głośne premiery, a prace na planie filmów i seriali wstrzymywane – tylko dziś dowiedzieliśmy się, że opóźni się realizacja drugiego sezonu Wiedźmina oraz Matrixa 4. W Nowym Jorku i Los Angeles mają zostać zamknięte kina. 

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA