search
REKLAMA
News

Marvel umieścił w SHE-HULK nawiązania do ETERNALS i Wolverine’a. Debiut bohatera w MCU już blisko?

Czy twórcy “She-Hulk” zapowiadają rychłe pojawienie się Wolverine’a?

Łukasz Budnik

28 sierpnia 2022

REKLAMA

Kilka dni temu zadebiutował drugi odcinek Mecenas She-Hulk, o którym w sieci zrobiło się głośno ze względu na nawiązanie do faktu, że w Hulka z MCU wcielał się niegdyś Edward Norton. To jednak nie jedyne mrugnięcie okiem do fanów – scenarzyści przemycili też odniesienie do Eternals oraz – prawdopodobnie – Wolverine’a.

W jednej ze scen, gdy tytułowa bohaterka grana przez Tatianę Maslany przegląda stronę internetową, widzimy nagłówek: Mężczyzna walczy metalowymi szponami w barowej bójce. Zdanie to jednoznacznie kojarzy się ze słynnym mutantem (którego zresztą widzieliśmy już na ekranie w podobnych okolicznościach, np. w X-Men z 2000 roku), co skłoniło fanów do zastanawiania się, czy Wolverine może zaliczyć szokujące cameo w serialu. Przypomnijmy, że to kolejne nawiązanie do mutantów w serialach MCU – w Ms. Marvel dowiedzieliśmy się, że jednym z nich jest tytułowa bohaterka. Drugi nagłówek na stronie przeglądanej przez Jennifer Walters nawiązuje do “gigantycznego posągu wystającego z oceanu” – to pierwszy komentarz MCU na temat finału Eternals, gdzie tytułowa grupa powstrzymała jednego z Celestiali. To właśnie on jest rzeczonym posągiem. Fakt, że pojawienie się gigantycznej głowy nie zostało skomentowane w innych produkcjach, zdążył już wcześniej irytować fanów.

źródło: The Direct

Nadal nie wiadomo, kto w MCU wcieli się w rolę Wolverine’a – najwięcej mówi się o Taronie Egertonie, który miał nawet rozmawiać z przedstawicielami Marvela na temat dołączenia do MCU. 

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA