search
REKLAMA
News

Mark Ruffalo chciałby pokazać losy Hulka w czasie między “Avengers: Wojną bez granic” i “Końcem gry”

Mark Ruffalo ma własny pomysł na opowieść o Hulku.

Łukasz Budnik

29 sierpnia 2022

REKLAMA

Choć po dwóch dotychczasowych odcinkach Mecenas She-Hulk fani MCU mają nadzieję, że twórcy planują adaptację komiksu “World War Hulk” w postaci solowego filmu, Mark Ruffalo ma inny pomysł na kolejną produkcję o granym przez niego superbohaterze. 

Aktor podzielił się swoim pomysłem w rozmowie z EW, mówiąc:

Nie wiemy, co działo się [z Hulkiem] w latach między “Wojną bez granic” i “Końcem gry”. Po tym, jak Banner nie mógł przemienić się w Hulka, nagle stał się profesorem. Wspaniałe jest to, jak otwieramy ten świat, ale myślę, że te lata to materiał na osobną historię. Jak przeszliśmy od Bannera który nie mógł zmienić się w Hulka do tej połączonej wersji? To dobry sposób, żeby o tym opowiedzieć, a przy tym coś, co nie wyczerpie wszystkiego, co działo się w tamtym czasie. Można o tym powiedzieć więcej.

marvel

Końcu gry Mądry Hulk jedynie ogólnikowo wspomina, że Banner połączył “mięśnie i mózg”, zaś z She-Hulk dowiadujemy się, że zrobił to w laboratorium w Meksyku, zbudowanym dla niego przez Tony’ego Starka.

Kolejne odcinki Mecenas She-Hulk pojawiają się na Disney+ w każdy czwartek. 

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Elblążanin. Docenia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Kocha trylogię "Before" Richarda Linklatera. Syci się nostalgią, lubi fotografować. Prywatnie mąż i ojciec, który z niemałą przyjemnością wprowadza swojego syna w świat popkultury.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA