search
REKLAMA
News

MALCOLM I MARIE. Pierwszy zwiastun filmu z ZENDAYĄ i JOHNEM DAVIDEM WASHINGTONEM

Łukasz Budnik

8 stycznia 2021

malcolm i marie 1 scaled
REKLAMA

5 lutego na platformie Netflix zadebiutuje film Malcolm i Marie w reżyserii Sama Levinsona, twórcy serialu Euforia. Tytułowe role w filmie grają Zendaya i John David Washington. Wczoraj do sieci trafiły fotki promocyjne, teraz zaś opublikowano zwiastun.

Film został nakręcony w czerni i bieli na taśmie 35 mm, a jego scenariusz Levinson napisał ponoć w zaledwie sześć dni. Malcolm i Marie powstało na przełomie czerwca i lipca, a realizacja odbyła się w reżimie sanitarnym – cała ekipa podlegała kwarantannie podczas zdjęć, jak również przed ich rozpoczęciem i po zakończeniu. Twórcy pracowali na terenie prywatnej posiadłości.

Przedstawiony przez “Deadline” zarys fabuły brzmi:

Filmowiec (Washington) wraca do domu ze swoją dziewczyną (Zendaya) po premierze filmu, który według niego z pewnością będzie sukcesem komercyjnym i artystycznym. Wieczór przybiera nieoczekiwany obrót, gdy na jaw zaczynają wychodzić informacje na temat ich związków, wystawiając na próbę siłę ich miłości.

Czekacie na ten film?

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Elblążanin. Docenia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Kocha trylogię "Before" Richarda Linklatera. Syci się nostalgią, lubi fotografować. Prywatnie mąż i ojciec, który z niemałą przyjemnością wprowadza swojego syna w świat popkultury.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA