search
REKLAMA
News

MALCOLM I MARIE. Pierwszy zwiastun filmu z ZENDAYĄ i JOHNEM DAVIDEM WASHINGTONEM

Łukasz Budnik

8 stycznia 2021

REKLAMA

5 lutego na platformie Netflix zadebiutuje film Malcolm i Marie w reżyserii Sama Levinsona, twórcy serialu Euforia. Tytułowe role w filmie grają Zendaya i John David Washington. Wczoraj do sieci trafiły fotki promocyjne, teraz zaś opublikowano zwiastun.

Film został nakręcony w czerni i bieli na taśmie 35 mm, a jego scenariusz Levinson napisał ponoć w zaledwie sześć dni. Malcolm i Marie powstało na przełomie czerwca i lipca, a realizacja odbyła się w reżimie sanitarnym – cała ekipa podlegała kwarantannie podczas zdjęć, jak również przed ich rozpoczęciem i po zakończeniu. Twórcy pracowali na terenie prywatnej posiadłości.

Przedstawiony przez “Deadline” zarys fabuły brzmi:

Filmowiec (Washington) wraca do domu ze swoją dziewczyną (Zendaya) po premierze filmu, który według niego z pewnością będzie sukcesem komercyjnym i artystycznym. Wieczór przybiera nieoczekiwany obrót, gdy na jaw zaczynają wychodzić informacje na temat ich związków, wystawiając na próbę siłę ich miłości.

Czekacie na ten film?

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA