search
REKLAMA
News

Kultowe trio z PARKU JURAJSKIEGO na kolejnym zdjęciu z planu nowej części serii. Prace zostały wznowione

Łukasz Budnik

24 października 2020

REKLAMA

Niemal trzy tygodnie temu prace nad Jurassic World: Dominion zostały przerwane po tym, jak u członków ekipy zdiagnozowano koronawirusa. Reżyser filmu, Colin Trevorrow, poinformował na Twitterze, że aktorzy wrócili już na plan, załączając przy okazji zdjęcie Sama Neilla, Laury Dern i Jeffa Goldbluma, którzy powracają do swoich ról z oryginalnej trylogii.

Aktorzy stoją w pobliżu sceny nazwanej imieniem Richard Attenborougha, uznanego aktora i reżysera który w Parku Jurajskim zagrał Richarda Hammonda, pomysłodawcę i założyciela tytułowego parku. Neill udostępnił post Trevorrowa i uhonorował pamięć swojego dawnego kolegi z planu.

Poza trójką aktorów powyżej do swoich ról powrócą Bryce Dallas Howard i Chris Pratt, których oglądaliśmy w dwóch ostatnich odsłonach Jurassic World. Na tę chwilę nie wiadomo, jak będzie prezentować się fabuła filmu, może się jednak, spodziewać, że będzie stanowić podsumowanie obu trylogii – Pratt wspominał, że Dominion będzie niczym Avengers: Koniec gry.

Premiera filmu zaplanowana jest na 10 czerwca 2022.

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA