search
REKLAMA
News

Kostium BATMANA w całej okazałości na nowych zdjęciach z planu

Łukasz Budnik

21 lutego 2020

REKLAMA

Kilka dni temu reżyser The Batman, Matt Reeves, podzielił się z widzami materiałem na którym po raz pierwszy zobaczyliśmy Roberta Pattinsona w kostiumie tytułowego bohatera. Próbne nagranie zostało zrealizowane przez operatora Greiga Frasera i zilustrowane muzyką Michaela Giacchino. 

Materiał nie pokazywał kostiumu Pattinsona w pełnej krasie, a ponadto całość była skąpana w czerwonym świetle. Do sieci trafiły nowe zdjęcia z planu, na których możemy lepiej przyjrzeć się kostiumowi i zobaczyć maskę w całej okazałości. W stroju jest prawdopodobnie dubler Pattinsona, brakuje też peleryny, ale mamy okazję przyjrzeć się całości samego kostiumu.

https://youtu.be/Nif4_-KXOT8

Pattinson oficjalnie dołączył do obsady w maju zeszłego roku. Oprócz niego w filmie zobaczymy Colina Farrella, Zoë KravitzPaula DanoJeffreya Wrighta oraz Andy’ego Serkisa, Johna Turturro i Petera Sarsgaarda. Film ma być opowieścią utrzymaną w klimacie noir, która skupi się na detektywistycznych umiejętnościach bohatera. Widowisko trafi na ekrany 25 czerwca 2021 roku.

Jak podoba wam się ten kostium?

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA