search
REKLAMA
News

Oficjalnie: obsada PRZYJACIÓŁ ponownie spotka się na ekranie

Łukasz Budnik

22 lutego 2020

REKLAMA

Zeszłoroczne obchody 25. rocznicy premiery Przyjaciół pokazały, że sitcom wciąż cieszy się olbrzymią popularnością. Ostatecznym potwierdzeniem było zdjęcie całej szóstki aktorów, które Jennifer Aniston wstawiła na nowym instagramowym profilu – internet oszalał na jego punkcie, a w efekcie aktorka pobiła rekord Guinnessa w najszybszym przekroczeniu progu miliona obserwujących. 

W listopadzie zeszłego roku “The Hollywood Reporter” poinformował, że trwają rozmowy na temat specjalnego spotkania wszystkich odtwórców ról tytułowych przyjaciół. Dziś wiemy już, że wydarzenie dojdzie do skutku. W spotkaniu wezmą udział również twórcy serialu, a zostanie ono udostępnione na nadchodzącej platformie streamingowej HBO Max, gdzie znajdą się też wszystkie sezony serialu (prawa do nich kosztowały serwis łącznie 425 milionów dolarów). Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow, David Schwimmer, Matt LeBlanc i Matthew Perry potwierdzili te informacje na swoich instagramowych profilach. Według źródeł, każdy z aktorów ma otrzymać za udział w godzinnym programie 2,5 miliona dolarów.

https://www.instagram.com/p/B82EuiPDBLz/

Program nie ma być oparty na scenariuszu – twórcy serialu, David Crane i Marta Kauffman niejednokrotnie mówili, że nie planują rozgrzebywać wątków zakończonych podczas oryginalnej emisji sitcomu. Spotkanie będzie mieć więc zapewne formę wspominkowego wywiadu. Nagranie odbędzie się w studiu, w którym powstawał sam serial.

Wydarzenie wyreżyseruje Ben Winston, zaś Crane, Kauffman i cała szóstka aktorów będzie je produkować. Premiera w maju. 

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA