search
REKLAMA
News

Kolejny niesamowity wyczyn kaskaderski TOMA CRUISE’A. Nagrania i zdjęcia z planu MISSION: IMPOSSIBLE 7

Łukasz Budnik

7 września 2020

mission impossible 5 tom cruise plane stunt e1550777305872
REKLAMA

Mission: Impossible 7 w Polsce było głośno ze względu na kontrowersje związane z ewentualnym wysadzeniem mostu w Pilchowicach (felieton na ten temat przeczytacie tutaj), tymczasem ekipa filmu wznowiła już prace nad nową odsłoną serii o perypetiach Ethana Hunta. Z tej okazji do sieci trafiły nagrania i zdjęcia z planu, dzięki którym możemy po raz pierwszy ujrzeć kolejny wyczyn kaskaderski Toma Cruise’a. 

Aktor słynie z tego, że sam podejmuje się realizacji wyjątkowo trudnych scen i nie korzysta z pomocy dublerów (tylko na potrzeby serii Mission: Impossible wspinał się na budynek Burj Khalifa lub przebywał na zewnątrz startującego samolotu). Tym razem Cruise, prowadząc motocykl, wyskakuje z rampy i spada w przepaść, gdzie otwiera spadochron. Fotki i nagrania (jedną z nich udostępnił reżyser filmu, Christopher McQuarrie) zobaczycie poniżej:

https://www.instagram.com/p/CEzSnUzjFAx/

 

Premiera siódmej części zaplanowana jest obecnie na 19.11.2021, a ósmą odsłonę mamy zobaczyć 4.11.2022. W Mission: Impossible 7 oprócz Toma Cruise’a zobaczymy między innymi  Pom Klementieff, Henry’ego Czerny, Ving Rhamesa, Rebeccę Ferguson i Vanessę Kirby.

Czekacie?

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA