search
REKLAMA
News

Kolejny aktor dołączył do obsady THE BATMAN

Łukasz Budnik

23 listopada 2019

the batman
REKLAMA

Obsada The Batman znowu się powiększyła. W widowisku Matta Reevesa na pewno zobaczymy Roberta Pattinsona, Zoë KravitzPaula DanoJeffreya Wrighta oraz Andy’ego Serkisa. Reżyser ogłosił, że w ekipie aktorów znajdzie się również John Turturro.

Turturro wcieli się w Carmine’a Falcone, kryminalistę z Gotham, który na kartach komiksu pojawił się w drugiej połowie lat 80. – twórcami postaci są Frank Miller i David Mazzucchelli. Falcone był też jednym z bohaterów filmu Batman – Początek w reżyserii Christophera Nolana. Grał go wtedy Tom Wilkinson. Gangstera oglądaliśmy również w serialu Gotham – tam miał twarz Johna Domana.

Turturro ma już doświadczenia z występami w blockbusterach – pojawił się w czterech częściach serii Transformers reżyserowanej przez Michaela Baya. Poza tym znamy go z takich filmów jak Quiz Show oraz produkcje braci Coen, w tym Big Lebowski, gdzie wcielił się w słynną postać Jesusa. Bohater ten już wkrótce pojawi się na ekranach we własnym filmie.

The Batman trafi na ekrany 25 czerwca 2021 roku. 

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA