search
REKLAMA
News

JOANNA KULIG i inni na zdjęciach z serialu twórcy LA LA LAND

Łukasz Budnik

22 listopada 2019

the eddy 3
REKLAMA

W przyszłym roku na Netfliksa trafi muzyczny serial The Eddy. Osadzona we współczesnym Paryżu historia opowie o Eliocie Udo, niegdyś znanym pianiście z Nowego Jorku, który obecnie z miernym skutkiem prowadzi klub muzyczny. Partnerką Eliota jest Maya, wokalistka zespołu The Eddy. Tworzą burzliwy związek. Inne postaci występujące w serialu to Julia – córka Eliota – oraz Farid i Amira, współwłaściciel klubu i jego żona. 

Dla Polaków najbardziej istotną informacją jest ta, że w Mayę wciela się Joanna Kulig. Aktorka zasłynęła w USA po sukcesie Zimnej wojny i wkrótce dołączyła do obsady serialu. Producentem wykonawczym jest Damien Chazelle, twórca obsypanego nagrodami La La Landu – zajął się on też reżyserią dwóch odcinków. W członków zespołu The Eddy wcielają się prawdziwi muzycy, a w ekipie twórców jest sześciokrotny laureat Grammy – Glen Ballard. W sieci pojawiły się pierwsze zdjęcia z produkcji serialu:

Miejmy nadzieję, że już wkrótce ukaże się zwiastun tej produkcji.

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA