search
REKLAMA
News

Kolejne fragmenty THE SUICIDE SQUAD w nowych spotach

Łukasz Budnik

29 marca 2021

REKLAMA

Kilka dni temu do sieci trafił pierwszy zwiastun Legionu samobójców. The Suicide Squad Jamesa Gunna, który wzbudził pozytywne reakcje fanów. Aby podgrzać atmosferę, Warner Bros. opublikowało kolejne spoty zapowiadające widowisko.

Przypomnijmy, że film Gunna to quasi-sequel produkcji z 2016. W filmie występują m.in. Margot Robbie, Nathan Fillion, Joel Kinnaman, John Cena, Jai Courtney, Michael Rooker, Pom Klementieff, Viola Davis, Idris Elba i Peter Capaldi. Postaci takie, jak Bloodsport, Peacemaker, Kapitan Boomerang, Ratcatcher 2, Savant, King Shark (głosu użycza mu Sylvester Stallone), Blackguard, Javelin i Harley Quinn – tworzące drużynę – Task Force X wylądują na wyspie, na której będą musieli zniszczyć nazistowskie więzienie i laboratorium, gdzie przeprowadzano eksperymenty. Towarzyszyć im będzie Rick Flag. Z wypowiedzi aktorów oraz samego Gunna, który jest także autorem scenariusza, wynika, że twórca dostał przy tworzeniu mnóstwo swobody.

Premiera widowiska zaplanowana jest na 6 sierpnia.

 

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA