search
REKLAMA
News

Kolejna gwiazda GRY O TRON w drugim sezonie WIEDŹMINA? Pojawiły się nowe plotki

Łukasz Budnik

5 marca 2020

REKLAMA

Trwają już zdjęcia do drugiego sezonu Wiedźmina, a w sieci pojawiła się nowa plotka sugerująca udział aktorki znanej doskonale fanom Gry o tron. Chodzi o Natalie Dormer, która w serialu HBO wcielała się w Margaery Tyrell. 

Zaznaczmy, że informacja ta nie jest w żaden sposób potwierdzona – doniesienia wzięły się z tego, że Dormer została zauważona podczas jazdy konno w pobliżu miejsca, gdzie kręcony jest drugi sezon. Towarzyszyła jej członkini ekipy filmowej współpracująca również z Henrym Cavillem, zaś osoba z działu castingu zasugerowała na swoim Instagramie, że Dormer faktycznie bierze udział w drugim sezonie serialu. Na portalu Redanian Intelligence, poświęconemu Wiedźminowi, spekuluje się że Dormer mogłaby zagrać Philippę Eilhart lub królową Mave, ewentualnie demona Vanessę-Marie, który żeruje na najgłębszych ludzkich pragnieniach. 

Choć udział Dormer to póki co plotka, w drugim sezonie na pewno zobaczymy innego aktora znanego Gry o tron – Kristofera Hivju. Odtwórca roli Tormunda wcieli się w Wiedźminie (być może już w pierwszym odcinku nowej serii) w Nivelenna, zamienionego w bestię mężczyznę na którym ciąży klątwa. Poza nim zobaczymy Aishę Fabienne Ross (Dziewczyna z portretu) jako Lydię, Thue Ersted Rasmussen (Szybcy i wściekli 9) jako Eskel, Mecię Simson jako Francescę, Yasena Atoura (Young Wallander) jako Coena, Agnes Bjorn (Potwór) jako Vereenę, Paula Bulliona (Peaky Blinders) jako Lamberta oraz Kima Bodnię (Obsesja Eve) jako Vesemira. Do swoich ról powrócą oczywiście gwiazdy pierwszego sezonu – Henry Cavill, Anya Chalotra, Freya Allan i Joey Batey. 

Natalie Dormer na nagraniu z okolic planu

Chcielibyście, aby Natalie Dormer pojawiła się w serialu?

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA