search
REKLAMA
News

Czy JOHN KRASINSKI faktycznie dołączył do MCU jako Reed Richards? Nowe plotki

John Krasinski jako Reed Richards to wymarzony casting fanów MCU.

Łukasz Budnik

17 stycznia 2022

REKLAMA

Choć w kinowym uniwersum Marvela pojawiły się już dziesiątki bohaterów znanych z komiksów, wciąż nie widzieliśmy popularnej grupy zwanej Fantastyczną Czwórką. Do tej pory powstały dwie kinowe adaptacje przygód tych superbohaterów (z czego jedna doczekała się sequela), jednak żadna z nich nie została ciepło przyjęta przez widzów i krytyków. Fani zastanawiają się, kto mógłby wcielić się w F4 w kolejnej wersji, która należeć będzie do tzw. czwartej fazy MCU. 

Idealnymi kandydatami wielu fanów do ról Reeda Richardsa i Susan Storm są John Krasinski i Emily Blunt – para aktorów (związana ze sobą także w życiu) już od wielu miesięcy przewija się jako faworyci. Sam Krasinski wspominał, że chętnie wcieliłby się w Reeda Richardsa, a dołączenie do świata Marvela byłoby czymś niesamowitym. Co ciekawe, zarówno on, jak i Blunt, byli już kiedyś bliscy dołączenia do MCU – aktor był na liście kandydatów do roli Kapitana Ameryki, zaś Blunt miała zagrać w uniwersum Czarną Wdowę. Ostatecznie musiała się jednak wycofać ze względu na inne projekty i została zastąpiona przez Scarlett Johansson.

Temat Krasinskiego od kilku dni znów rozgrzewa fanów MCU, bowiem według najnowszych plotek, aktor miał zjawić się na planie filmu Doktor Strange w multiwersum obłędu i nakręcić tam sceny właśnie jako Richards z innego wymiaru. Nadchodząca produkcja co rusz przewija się w kolejnych pogłoskach na temat uniwersum, a wynika z nich, według których w widowisku mamy zobaczyć wiele gościnnych występów, wliczając aktorów, którzy grali już kiedyś w adaptacjach komiksów Marvela. W komiksach Richards był członkiem grupy Illuminati, która mierzyła się ze Scarlet Witch.

Produkcja Fantastycznej Czwórki powinna ruszyć jeszcze w tym roku, a jeśli wierzyć doniesieniom, w najbliższych miesiącach powinniśmy poznać pełną obsadę filmu.

Pamiętajmy, że na ten moment to jedynie niepotwierdzone doniesienia – na pewno wiemy, że reżyserią projektu zajmie się Jon Watts, który w MCU ma już na koncie filmy o Spider-Manie. Czekamy na oficjalne informacje.

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA