search
REKLAMA
News

KEANU REEVES wciąż jest chętny na powtórzenie roli CONSTANTINE’A

Keanu Reeves wcielił się w Constantine’a w 2005 roku.

Łukasz Budnik

25 listopada 2021

filmorgpl constantine e1594878302292
REKLAMA

Constantine z 2005 roku nie zachwycił krytyków, ale ma grono fanów, którzy do dziś wyczekują ewentualnej kontynuacji. Zeszłoroczne pogłoski mówiły o tym, że Warner Bros. i platforma HBO Max planują realizację nowego filmu o tym bohaterze, jednak nie wiadomo, czy byłby to nowy projekt, czy sequel oryginału z Keanu Reevesem. Kontynuację chętnie zrealizowałby reżyser pierwszego filmu – Francis Lawrence.

Do postaci Constantine’a chętnie wróciłby także sam Reeves. Aktor już wcześniej wyrażał chęć ponownego wcielenia się w tę postać (rozmawiał też na ten temat z Lawrence’em), a teraz zrobił to ponownie przy okazji wywiadu dla Esquire. Stwierdził w nim:

Uwielbiałem grać Johna Constantine’a. Grałem zresztą wielu Johnów. Nawet nie wiem ilu, chyba ponad dziesięciu. W każdym razie, bardzo ucieszyłaby mnie możliwość ponownego wcielenia się w Constantine’a.

3 constantine reeves warner

W listopadzie nadzieję dał fanom Peter Stormare, który w oryginalnym filmie wcielał się w postać szatana. Aktor wstawił na Instagramie obrazek, którego autor nazwał rolę aktora jedną z najlepszych interpretacji diabła na ekranie, i dodał, że powstaje sequel. Od tamtej pory nie pojawiły się żadne oficjalne informacje, jednak fani nie zapominają o sprawie.

 

Chcielibyście zobaczyć kolejny film o Constantinie? 

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Elblążanin. Docenia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Kocha trylogię "Before" Richarda Linklatera. Syci się nostalgią, lubi fotografować. Prywatnie mąż i ojciec, który z niemałą przyjemnością wprowadza swojego syna w świat popkultury.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA