search
REKLAMA
News

KATE WINSLET “nie mogła przestać płakać”, gdy po 3 latach przerwy spotkała się z LEONARDEM DICAPRIO

Kate Winslet opowiedziała o tym, jak Covid uniemożliwił jej częstsze spotkania z zaprzyjaźnionym aktorem.

Łukasz Budnik

23 grudnia 2021

winslet dicaprio
REKLAMA

Choć od premiery Titanica Jamesa Camerona minęły w zeszłym roku 23 lata, popularność tego filmu nie spada. Kolejne emisje telewizyjne cieszą się dużym zainteresowaniem, sceny i cytaty przywołuje się do dzisiaj, a na naszym portalu znajdziecie wyniki plebiscytu na najlepsze filmy o miłości, gdzie historia Jacka i Rose zajęła pierwsze miejsce.

Titanic był pierwszym filmem, w którym na ekranie razem pojawili się Leonardo DiCaprio i Kate Winslet. Dziś przyjaźń dwojga aktorów jest jedną z najczęściej komentowanych w sieci, a nieraz można się natknąć także na głosy, że byliby oni doskonałą parą także w rzeczywistości, nie tylko w ramach roli. Po całej sieci krążą obrazki i gify portretujące ich relację, często wyrażaną w radości i wzruszeniu z odnoszonych nawzajem sukcesów. DiCaprio bardzo pochlebnie wyraża się o przyjaciółce, nazywając ją najlepiej przygotowaną aktorką na planie, ona zaś wspiera go w działaniach na rzecz środowiska. Po Titanicu wspólnie wystąpili także w Drodze do szczęścia z 2008 roku.

W nowym wywiadzie z The Guardian Winslet opowiedziała o tym, jak emocjonalnie zareagowała na spotkanie z DiCaprio po trzech latach bez widzenia się na żywo, co było związane z pandemią.

Nie mogłam przestać płakać. Znam go połowę swojego życia. To nie tak, że mogliśmy się spotkać w czasie gdy ja byłam w Nowym Jorku lub on w Londynie. Nie mogliśmy opuścić swoich krajów. Podobnie, jak miało to miejsce z wieloma innymi przyjaźniami, tęskniliśmy za sobą z powodu koronawirusa.

Aktorka dodała, że DiCaprio jest jej bliskim przyjacielem i że są związani ze sobą na całe życie.

Winslet w tym roku zachwyciła widzów i krytyków swoją rolą w Mare z Easttown, z kolei DiCaprio już jutro będziecie mogli oglądać na Netfliksie w filmie Nie patrz w górę.

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA