search
REKLAMA
News

JURASSIC WORLD: DOMINION zobaczymy dopiero w 2022. Twórcy pokazali pierwszy plakat

Łukasz Budnik

7 października 2020

REKLAMA

Trwają prace na planie Jurassic World: Dominion, kolejnej odsłony słynnej serii. Zdjęcia realizowane są w Wielkiej Brytanii, a studio przeznaczyło 5 mln dolarów na dodatkowe środki bezpieczeństwa. W głównych rolach ponownie pojawią się Chris Pratt i Bryce Dallas Howard, lecz w filmie zobaczymy także głównych bohaterów oryginalnego filmu Stevena Spielberga, granych przez Laurę Dern, Sama Neilla i Jeffa Goldbluma. Niestety, na film przyjdzie nam poczekać rok później, niż pierwotnie zakładano.

Studio Universal udostępniło pierwszy plakat, z którego dowiedzieliśmy się, że Dominion trafi do kin 10 czerwca 2022. Tym samym widowisko dołączyło do grona produkcji, których premiera została w ostatnim czasie przełożona (inne to m.in. Diuna The Batman – więcej tutaj). Sam plakat prezentuje się następująco:

Za scenariusz do filmu odpowiadają Emily Carmichael i Colin Trevorrow, który jest także reżyserem widowiska. Na tę chwilę nie wiadomo, jak będzie prezentować się fabuła filmu, niewykluczone jednak, że będzie stanowić podsumowanie obu trylogii – Chris Pratt wspominał, że Dominion będzie niczym Avengers: Koniec gry.

Spodziewaliście się, że premiera Dominion zostanie przełożona?

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA