search
REKLAMA
News

Jude Law jako Kapitan Hak w klipie z filmu PIOTRUŚ PAN I WENDY

“Piotruś Pan i Wendy” zadebiutuje już za tydzień.

Łukasz Budnik

21 kwietnia 2023

REKLAMA

Mała Syrenka to nie jedyna tegoroczna adaptacja klasycznej animacji Disneya – odświeżonej wersji doczeka się także Piotruś Pan za sprawą filmu Piotruś Pan i Wendy. Do sieci trafił klip z filmu.

W widowisku spojrzymy na historię z perspektywy Wendy. Opis brzmi:

Wendy Darling, młoda dziewczyna, która obawia się opuścić rodzinny dom, spotka Piotrusia Pana, chłopca, który nie chce dorosnąć. Wraz z braćmi i wróżką Dzwoneczkiem podróżuje do Nibylandii, gdzie spotyka złego Kapitana Haka i wyrusza na niebezpieczną podróż, która na zawsze odmieni jej życie.

Wendy zagrała Ever Anderson, a Piotrusia Pana – Alexander Malony, który debiutuje tu w filmie. W obsadzie są też m.in. Yara Shahidi, Jim Gaffigan, Alan Tudyk, Molly Parker oraz Jude Law, który wciela się w Kapitana Haka. To właśnie on jest bohaterem nowego klipu.

Lowery, który wcześniej stworzył takie filmy, jak Zielony Rycerz oraz Ghost Story, wyreżyserował film według scenariusza swojego współpracownika Toby’ego Halbrooksa.

Film zadebiutuje 28 kwietnia. 

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Elblążanin. Docenia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Kocha trylogię "Before" Richarda Linklatera. Syci się nostalgią, lubi fotografować. Prywatnie mąż i ojciec, który z niemałą przyjemnością wprowadza swojego syna w świat popkultury.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA