search
REKLAMA
News

JOKER Jareda Leto na zakulisowym zdjęciu z LIGI SPRAWIEDLIWOŚCI ZACKA SNYDERA

Łukasz Budnik

10 marca 2021

joker 3
REKLAMA

Trwa promocja filmu Liga Sprawiedliwości Zacka Snydera. Czterogodzinne widowisko trafi do streamingu już w przyszłym tygodniu – 18 marca, a zobaczymy w nim materiał, którego zabrakło w wersji kinowej, kończonej bez udziału Snydera (więcej o historii tzw. Snyder Cut przeczytacie TUTAJ). W filmie powróci Joker grany przez Jareda Leto, który nagrał swoje sceny przy okazji dokrętek.

Po premierze zwiastuna w sieci zrobiło się niemałe poruszenie wywołane właśnie kwestią Jokera wypowiadaną na końcu zapowiedzi (“We live in a society where honour is a distant memory. Isn’t that right, Batman?”), nawiązująca do słynnego internetowego mema. Fani Snydera mają nadzieję, że Leto pokaże się w filmie z lepszej strony niż w Legionie samobójców. Wiemy, że antagonista Batmana wystąpi w sekwencji zwanej Knightmare, ukazującej apokaliptyczny świat po ataku Darkseida i/lub będzie wizją słynnego superbohatera. 

W ostatnich dniach do sieci trafiały teasery i plakaty poświęcone kolejnym bohaterom filmu (tutaj z Batmanem) – dziś dodatkowo opublikowana została zakulisowa fotka przedstawiająca Leto jako Jokera w towarzystwie samego Snydera:

Poniżej poprzednie promocyjne fotki Leto z widowiska:

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA