search
REKLAMA
News

JOHNNY DEPP przedstawia nowe dowody w sprawie przeciwko AMBER HEARD. “Potwierdzają kłamstwo”

Łukasz Budnik

17 kwietnia 2021

REKLAMA

W listopadzie 2020 Johnny Depp usłyszał w brytyjskim sądzie orzeczenie na swoją niekorzyść w sprawie jego pozwu o zniesławienie przeciwko gazecie The Sun, która na swoich łamach określiła go „żonobijcą” w kontekście relacji aktora z Amber Heard. Depp chciał złożyć apelację, jednak już wtedy sędzia odmówił mu pozwolenia na odwołanie się od wyroku. Natomiast kilkanaście dni temu zapadła decyzja odnośnie postępowania, które aktor skierował bezpośrednio do Sądu Apelacyjnego. 

Wszczęte przez aktora postępowanie apelacyjne spotkało się z odmową Sądu. Prawniczka Deppa oznajmiła, że decyzja budzi poważne wątpliwości i aktor nie może się doczekać, aby przedstawić komplet niezbitych dowodów prawdy w amerykańskiej sprawie o zniesławienie przeciwko Heard, w której będzie ona musiała przyznać się do wszystkiego.

Z kolei przedstawiciel Amber Heard stwierdził wówczas:

Dowody przedstawione w brytyjskiej sprawie były przytłaczające i niezaprzeczalne. Dla przypomnienia, pierwotny werdykt był taki, że pan Depp dopuścił się przemocy domowej wobec Amber nie mniej niż 12 razy i obawiała się ona o swoje życie.

Tymczasem na łamach Daily Mail pojawiły się kolejne dowody w sprawie, których źródłem jest sam Depp. Aktor za pośrednictwem swojego prawnika ujawnił zapisy rozmowy z funkcjonariuszami policji, jak również nagranie z dnia, w którym Depp rzekomo wpadł w szał w mieszkaniu i rozpoczął awanturę z Heard, bijąc ją po twarzy i robiąc przy okazji duży bałagan w mieszkaniu i rozlewając wszędzie wino – tak przynajmniej wynikało z wypowiedzi Heard i jej znajomych. Na łamach Daily Mail prawnik Deppa stwierdza, że nagrania pokazują mieszkanie w nienaruszonym stanie i potwierdzają kłamstwa aktorki na ten temat. 

Na temat tamtej nocy wypowiedzieli się też policjanci Tyler Hadden i Melissa Saenz, którzy pojawili się w mieszkaniu 15 minut po rzekomym ataku Deppa – oboje stwierdzili, że nie widzieli żadnych oznak wandalizmu ani śladów pobicia na twarzy Heard. Dwie godziny później w ramach kontroli przybyli jeszcze policjanci, którzy zarejestrowali wnętrze mieszkania.

Nowe dowody sprawiły, że znów popularny stał się hashtag #JusticeForJohnnyDepp, a fani aktora mają nadzieję, że nagrania okażą się kluczowe w kolejnej wyznaczonej sprawie sądowej Deppa i Heard, która ma odbyć się już w USA. Poniżej seria tweetów, w których będziecie mogli zobaczyć nagrania i fragmenty transkrypcji rozmów z policjantami. 

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA