search
REKLAMA
News

JESSICA JONES powraca w zwiastunie ostatniego sezonu serialu

Łukasz Budnik

6 czerwca 2019

REKLAMA

Netflix opublikował pełny zwiastun trzeciego sezonu Jessiki Jones. To finałowa część przygód tytułowej bohaterki i jednocześnie ostatnia odsłona serialu Marvela na platformie. 

W trzecim sezonie Jessica Jones (Krysten Ritter) i Trish (Rachael Taylor) będą musiały zażegnać własny konflikt i połączyć siły w walce z nowym zagrożeniem. Poza wymienionymi aktorkami w obsadzie po raz kolejny znaleźli się Carrie-Anne Moss i Eka Darville. Jeden z odcinków wyreżyserowała sama Ritter, odnotowując jednocześnie swój debiut na tym stanowisku.

Wiemy na pewno, że czwartego sezonu nie ujrzymy na Netfliksie, podobnie jak kontynuacji losów Daredevila, Luke’a Cage’a, Iron Fista i Punishera. Ich seriale zostały bowiem anulowane (informacja o zakończeniu Jessiki Jones trafiła do sieci w lutym tego roku). Nie wiadomo jeszcze, czy dalsze perypetie postaci będzie nam dane zobaczyć na ruszającej wkrótce platformie Disney+, serwisie streamingowym firmy.

Trzynaście odcinków trzeciego sezonu trafi do biblioteki Netflixa już wkrótce, bo 14 czerwca. 

Czekacie?

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA