search
REKLAMA
News

JENNIFER ANISTON nie była świadoma lęków MATTHEW PERRY’EGO podczas kręcenia PRZYJACIÓŁ. Aktorka komentuje

Jennifer Aniston skomentowała wyznanie Matthew Perry’ego ze spotkania obsady “Przyjaciół”.

Łukasz Budnik

29 czerwca 2021

REKLAMA

Kilka tygodni temu w serwisach streamingowych pojawił się program Przyjaciele: Spotkanie po latach, w którym obsada kultowego sitcomu zebrała się razem po 17 latach, aby powspominać czasy realizacji serialu. Produkcja po premierze wzbudziła dużo komentarzy. Jedną z kwestii poruszanych przez fanów był stan zdrowia Matthew Perry’ego, serialowego Chandlera.

Perry nigdy nie krył się z tym, że zmagał się z uzależnieniem od narkotyków i alkoholu – wspominał nawet, że praktycznie nie pamięta trzech lat realizacji serialu. Aktor dwa razy udawał się na odwyk (w 1997 i 2001 roku), teraz jednak od lat jest trzeźwy. Mimo to zaniepokojenie fanów wzbudziły wypowiedzi aktora w materiałach promocyjnych i wywiadach na temat Spotkania po latach, gdzie mówił niewyraźnie i wydawał się mocno przygaszony. Ben Winston, reżyser programu, utrzymywał że z aktorem było wszystko w porządku, a źródła magazynu The Sun twierdziły, że zniekształcona mowa Perry’ego była efektem zabiegu dentystycznego, który przeszedł dzień przed zdjęciami.

Podczas programu Perry wyznał jednak, że kręcenie scen z serialu było dla niego bardzo stresującym przeżyciem.

Czułem się jakbym miał umrzeć, gdy ludzie się nie śmiali. To na pewno nie było zdrowe. Czasem mówiłem kwestię, publiczność się nie śmiała, a ja zaczynałem się pocić i trząść. Jeśli nie było spodziewanego śmiechu, byłem przerażony.

Do wypowiedzi kolegi z planu odniosła się w wywiadzie z Today Show Jennifer Aniston. Przyznała, że nie była świadoma sytuacji.

Nie rozumiałam, jak duży poziom lęku i umartwiania się odczuwał Matthew Perry, jeśli nie wzbudził śmiechu. Jego zdruzgotania. Teraz to ma dużo sensu.

Jeszcze podczas programu swoje zaskoczenie wyraziła także Lisa Kudrow, która zauważyła, że Perry nic im wówczas nie powiedział.

Perry ma pojawić się wkrótce w pierwszej filmowej roli od 12 lat – zagra w Don’t Look Up Adama McKaya, w którym zebrano imponującą obsadę. Poza Perrym, wystąpią m.in. Leonardo DiCaprio, Jennifer Lawrence, Meryl Streep, Timothée Chalamet, Jonah Hill i Cate Blanchett.

Spotkanie po latach można aktualnie oglądać w serwisie HBO Go.

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA