search
REKLAMA
News

JENNA ORTEGA zdradziła, który odcinek “Wednesday” jest jej ulubionym. “Niedoceniany”

Jenna Ortega opowiedziała o swoim ulubionym odcinku hitu Netflixa.

Łukasz Budnik

8 maja 2023

REKLAMA

Wednesday od czasu premiery na Netflixie cieszy się dużą popularnością. Tytułowa bohaterka grana przez Jennę Ortegę wzbudziła dużą sympatię widzów, a sama aktorka jest wychwalana za swoją rolę. Na początku roku Netflix potwierdził, że powstanie drugi sezon produkcji.

Tymczasem Ortega zdradziła, który z odcinków pierwszego sezonu lubi najbardziej.

Myślę, że odcinek 3 jest trochę niedoceniany, a przecież jest tam i eksplozja pomnika i ten świetny utwór na wiolonczeli [Zima Vivaldiego]. Do tego ten okropny kostium pielgrzyma, sekwencja walki, dużo Eugene’a [Moosa Mostafy], który jest po prostu najzabawniejszy na świecie. Myślę, że Tim uważał całą scenę z pielgrzymem za komiczną. Kręciliśmy to w połowie zdjęć, więc wszyscy wiedzieli już, na czym stoją i wiedzieli, na czym to wszystko polega.

Pierwszy sezon Wednesday zadebiutował 23 listopada zeszłego roku i od razu odniósł ogromny sukces, szybko stając się trzecim serialem w historii Netflixa, który przekroczył granicę miliarda godzin wyświetleń. Fabuła opowiadała o przygodach Wednesday w akademii Nevermore, gdzie postanowiła rozwikłać zagadkę tajemniczych morderstw. Oprócz Ortegi, w serialu pojawili się Gwendoline Christie, Jamie McShane, Percy Hynes White, Hunter Doohan, Emma Myers, Joy Sunday, Naomi J Ogawa, Moosa Mostafa, Georgie Farmer, Riki Lindhome oraz Christina Ricci, a gościnnie Catherine Zeta-Jones, Luis Guzmán oraz Fred Armisen.

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Elblążanin. Docenia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Kocha trylogię "Before" Richarda Linklatera. Syci się nostalgią, lubi fotografować. Prywatnie mąż i ojciec, który z niemałą przyjemnością wprowadza swojego syna w świat popkultury.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA