search
REKLAMA
News

Jaskier i “Toss a Coin to Your Witcher” na festiwalu Open’er? Tego chcą fani WIEDŹMINA

Łukasz Budnik

1 stycznia 2020

REKLAMA

Olbrzymia popularność Wiedźmina to jedno – prawdziwym przebojem okazała się też pochodząca z seriali piosenka “Toss a Coin to Your Witcher”, śpiewana przez Jaskra w drugim odcinku. Na fali popularności utworu, facebookowy profil o nazwie Imperium Memów utworzył na portalu społecznościowym wydarzenie “Jaskier at Open’er 2020”, które aktualnie podbija polski internet.

Na tę chwilę do akcji dołączyło 60.000 osób chętnych, aby wcielający się w Jaskra Joey Batey pojawił się w lipcu w Gdyni i zaśpiewał dla uczestników festiwalu piosenki wykonywane przez bohatera serialu. Batey, poza pracą aktora, gra też w zespole The Amazing Devil, nie jest mu więc obca kariera muzyka.

Wydarzenie z Facebooka dotarło już poza Polskę – udostępniono je na portalu Reddit. Liczba uczestników wspierających akcję jest większa, niż w przypadku prawdziwych zespołów. Administratorzy profilu Imperium Memów, zaskoczeni aż takim zainteresowaniem, zwrócili się już bezpośrednio do organizatorów festiwalu, jest więc możliwe, że Batey faktycznie otrzyma propozycję wystąpienia podczas Open’era. Przypomnijmy, że organizatorzy tej popularnej muzycznej imprezy w zeszłym roku gościli aktorów ze Stranger Things w ramach promocji trzeciego sezonu serialu. Czy i tam razem uczestnicy Open’era będą mogli liczyć na dodatkową atrakcję?

Jeśli chcecie dołączyć do wydarzenia, możecie to zrobić tutaj.

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA