search
REKLAMA
News

JARED LETO przemienia się w wampira w scenie z filmu MORBIUS

Premiera światowa Morbiusa zaplanowana została na 28 stycznia 2022.

Łukasz Budnik

5 grudnia 2021

morbius 2
REKLAMA

Jedną z premier zaplanowanych na kolejny rok jest Morbius, adaptacja komiksu Marvela, w której Jared Leto wciela się w naukowca cierpiącego na rzadką chorobę krwi. Podczas nieudanych prób uleczenia się, Morbius nabywa wampiryczne cechy i umiejętności. 

Film będzie kolejną odsłoną tworzonego przez Sony uniwersum opartego na postaciach ze świata Spider-Mana – pierwszą z nich był Venom z Tomem Hardym, który już wkrótce doczeka się sequela. Oprócz Leto w filmie występują między innymi Adria Arjona, Matt Smith oraz Jared Harris. W sieci właśnie zadebiutował nowy klip promujący produkcję.

morbius 1

Fani zastanawiają się, w świecie której inkarnacji Spider-Mana będzie działa się akcja filmu. W filmie pojawi się Michael Keaton jako Sęp (powtarzając rolę ze Spider-Man: Homecoming), a w materiałach promocyjnych widzieliśmy do tej pory graffiti przedstawiające Spider-Mana Tobeya Maguire’a oraz budynek Oscorp z logo znanym z serii Niesamowity Spider-Man. Być może widowisko wykorzysta wprowadzony do MCU koncept wieloświatów.

Premiera światowa Morbiusa zaplanowana została na 28 stycznia 2022.

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA