search
REKLAMA
News

JAMES GUNN przyznał, że na planie “Strażników Galaktyki 3” jest “dużo smutku”

James Gunn już wcześniej mówił o tym, że w trzeciej części “Strażników Galaktyki” po raz ostatni zobaczymy taki skład drużyny.

Łukasz Budnik

2 kwietnia 2022

straznicy galaktyki 2
REKLAMA

Trwają prace na planie trzeciej części Strażników Galaktyki. Za kamerą projektu stoi raz po raz kolejny James Gunn, a w rolach głównych znów zobaczymy m.in. Chrisa Pratta, Karen Gillan, Zoe Saldanę, Dave’a Bautistę i Pom Klementieff. Do obsady dołączył także Will Poulter, który zagra Adama Warlocka. Gunn został ostatnio spytany o to, jak atmosfera panuje na planie nadchodzącego widowiska.

Przypomnijmy, że reżyser zapowiadał, że trzecia odsłona Strażników Galaktyki będzie końcem dla tego składu. Na temat nastrojów podczas kręcenia Gunn napisał następująco:

Są świetne, uwielbiam tę obsadę i ekipę, ale jest też dużo smutku i niemal codziennych łez, bo wiemy, że dla większości z nas to ostatni film ze Strażnikami.

O tym, że realizacja zamknięcia trylogii jest słodkogorzkim doświadczeniem wypowiadał się wcześniej Dave Bautista, zaznaczając jednak, że czeka na zakończenie dziesięcioletniej podróży, jaką było wcielanie się w Draxa. Z kolei Zoe Saldana zapewniała, że Gunn daje postaciom “piękne zakończenie”.

Oprócz trzeciej części Strażników Galaktyki, Gunn i jego ekipa pracują również nad specjalnym świątecznym programem Guardians of the Galaxy Holiday Special, który reżyser nazwał “najlepszą rzeczą, jak zrobił w życiu”.

Strażnicy Galaktyki 3 zadebiutują 5 maja 2023 roku.

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA