search
REKLAMA
News

DOKTOR STRANGE W MULTIWERSUM OBŁĘDU będzie krótszy, niż pierwotnie zakładano. Pojawił się nowy spot

“Doktor Strange w multiwersum obłędu” trafi do kin w maju.

Łukasz Budnik

2 kwietnia 2022

strange 2
REKLAMA

Zbliża się premiera kolejnego filmu należącego do MCU, zatytułowanego Doktor Strange w multiwersum obłędu. Do sieci trafiły pierwsze, nieoficjalne informacje na temat czasu trwania filmu.

Przypomnijmy, że w reżyserowanej przez Sama Raimiego (który ma już doświadczenie w ekranizowaniu komiksów – stworzył trylogię o Spider-Manie z Tobeyem Maguire’em) kontynuacji filmu z 2016 roku Strange zmierzy się ze swoim dawnym przyjacielem, baronem Mordo, na drodze spotykając także Scarlet Witch graną przez Elizabeth Olsen. Za scenariusz produkcji są odpowiedzialni Michael Waldron i Jade Halley Bartlett, którzy pracowali także przy Lokim. Nowe przygody Strange’a według zapowiedzi będą powiązane z tym właśnie serialem, jak również z WandaVision oraz wspomnianym Spider-Manem: Bez drogi do domu. W filmie możemy spodziewać się interesujących gościnnych występów, utrzymywanych oczywiście w tajemnicy.

strange

W zeszłym tygodniu w sieci pojawiła się informacja, że nowy Strange potrwa 148 minut, tyle, co Spider-Man: Bez drogi do domu. Okazuje się jednak, że były to błędne doniesienia. Jak ujawnił dziś serwis FandangoMultiwersum obłędu będzie trwać 126 minut. Ostatnim krótszym filmem MCU był widowisko Kapitan Marvel, które trwało 123 minuty. Dla porównania pierwsza część Doktora Strange’a trwała 115 minut.

Dziś do sieci trafił także nowy spot promujący film:

Nowy Doktor Strange zadebiutuje 6 maja 2022.

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA