search
REKLAMA
News

KRISTOFER HIVJU z koronawirusem. Netflix radzi twórcom WIEDŹMINA, by pozostali w kwarantannie

Łukasz Budnik

17 marca 2020

REKLAMA

Zaledwie wczoraj wieczorem informowaliśmy o tym, że Olga Kurylenko i Idris Elba podzielili się z fanami informacją na temat zarażenia koronawirusem. Dołączył do nich kolejny aktor – jest to Kristofer Hivju, doskonale znany widzom z roli Tormunda w Grze o tron. Hivju pracuje aktualnie nad drugim sezonem Wiedźmina

Aktor przekazał informację za pośrednictwem Instagrama. Poinformował, że wraz z rodziną przebywają teraz w kwarantannie w norweskim domu i czują się dobrze – on sam ma jedynie lekkie objawy przeziębienia. Hivju zaznaczył, że są ludzie dla których wirus może być bardziej niebezpieczny i przypomniał o środkach bezpieczeństwa takich jak mycie rąk i utrzymywanie dystansu od innych.

https://www.instagram.com/p/B9zvkEHBRjf/

Produkcja drugiego sezonu Wiedźmina została wstrzymana wczoraj. “Deadline” poinformował, że niedługo po podjęciu tej decyzji przedstawiciele Netflixa wystosowali do twórców i obsady wiadomość, w której przekazali że jeden z członków ekipy jest zarażony wirusem (zapewne chodzi właśnie o Hivju). Netflix nawiązuje kontakt ze wszystkimi, którzy mieli kontakt z chorym, a całej ekipie radzi aby przez kolejne 14 dni pozostawali w kwarantannie i kontrolowali swój stan zdrowia.

Hivju zagra w Wiedźminie Nivellena, mężczyznę przeklętego przez wiedźmę i zmienionego w potwora. 

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA