search
REKLAMA
News

HENRY CAVILL mówi o tym, czy chciałby wcielić się w JAMESA BONDA

Łukasz Budnik

28 września 2020

REKLAMA

Choć według plotek to Tom Hardy jest najbliższy zagrania Jamesa Bonda w kolejnym (po Nie czas umierać) filmie z serii, z rolą łączony był też Henry Cavill (a nawet wskazany przez sztuczną inteligencję jako faworyt). Odtwórca roli Supermana i Wiedźmina został ostatnio spytany o tę kwestię.

W rozmowie z GQ Magazine, Cavill odpowiedział jak zareagowałby na propozycję obsadzenia go w roli agenta 007.

Gdyby Barbara [Broccoli, producentka serii] i Mike [Michael G. Wilson] byli zainteresowani, jak najbardziej skorzystałbym z tej możliwości. Na tę chwilę to niewiadoma. Zobaczymy, co się wydarzy. Ale tak, chciałbym zagrać Bonda, byłoby to bardzo, bardzo interesujące.

Cavill starał się już kiedyś o rolę Bonda – przy okazji Casino Royale, które okazało się debiutem Daniela Craiga w serii. Był jednak wówczas za młody i jego kandydatura została odrzucona. Aktor jest obecnie zapracowany – od kilku dni na Netfliksie oglądać możemy Enolę Holmes, gdzie zagrał Sherlocka, a w przygotowaniu jest drugi sezon Wiedźmina. Cavill prawdopodobnie podpisał też kontrakt na kolejne występy w roli Supermana.

Chcielibyście zobaczyć Cavilla w roli Jamesa Bonda? Tutaj zobaczycie fanowskie wyobrażenie aktora w tym wcieleniu.

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA