search
REKLAMA
News

HBO żartobliwie zareagowało na pogłoski o spin-offie GRY O TRON poświęconym postaci Jona Snowa

HBO jeszcze oficjalnie nie potwierdziło serialu.

Łukasz Budnik

19 czerwca 2022

REKLAMA

Kilka dni temu “The Hollywood Reporter” przekazało, że na wczesnym etapie są prace nad sequelem serialu Gra o tron – spin-offie poświęconym postaci Jona Snowa. HBO nie potwierdziło tych doniesień wprost, ale w żartobliwy sposób się do nich odniosło.

Na oficjalnym profilu HBO Max pojawiło się zdjęcie Jona podpisane “I know nothing” (“Nie wiem nic”). To oczywiście nawiązanie do kultowej kwestii z serialu: “You know nothing, Jon Snow”, zazwyczaj wypowiadanej przez Ygritte. Oryginalny post zobaczycie poniżej:

Przypomnijmy, że Jon w finale ósmego po tym, jak zabił Daenerys, został wygnany z Westeros i wyrusza za Mur na północ wraz z dzikimi. Nie wiadomo, o czym dokładnie miałaby opowiadać fabuła serialowego sequela, ale jeśli doszedłby on do skutku, rolę Snowa powtórzyłby Kit Harrington. Serial o Jonie byłby kolejnym już projektem związanym z Grą o tron w planach HBO. Inne to między innymi 9 VoyagesFlea Bottom oraz 10,000 Ships, jak również Ród smoka, który zadebiutuje już w sierpniu i opowie o dziejach Targaryenów.

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA