search
REKLAMA
News

Gwiazda BETTER CALL SAUL zdradza, kiedy rozpoczną się zdjęcia do szóstego sezonu

Łukasz Budnik

30 października 2020

REKLAMA

Trwa oczekiwanie na ostatni sezon Better Call Saul, będącego jednocześnie spin-offem i prequelem Breaking Bad. Dowiedzieliśmy się m.in., że Bryan Cranston chciałby powtórzyćBCS rolę Waltera White’a, a twórca serialu – Peter Gould – opowiedział, czego możemy spodziewać się po ostatnim sezonie, i zapowiedział, że po jego zakończeniu spojrzymy na Breaking Bad w zupełnie innym świetle. 

W ostatnim wywiadzie promującym drugi sezon serialu The Mandalorian, o kolejnych odcinkach Better Call Saul wspomniał Giancarlo Esposito, który powtarza w spin-offie rolę Gusa Fringa, znanego już z Breaking Bad. Aktor zdradził, kiedy rozpoczną się zdjęcia:

Mieliśmy wystartować we wrześniu, teraz jednak wygląda na to, że rozpoczniemy w marcu. Mamy wspaniałą ekipę scenarzystów, więc powrót do pracy zawsze jest ekscytujący.

Esposito dodał, że Vince Gilligan – współtwórca serialu, który po przerwie powraca, by sprawować pieczę nad ostatnim sezonem – zapowiedział, że aktor będzie bardzo zajęty podczas tworzenia finałowych odcinków. Wspominany we wstępie Peter Gould już wcześniej zapowiadał, że ostatni sezon będzie czymś wielkim i że zależy mu, aby odpowiednio zakończyć Better Call Saul, powtarzając sukces Breaking Bad. 

Czekamy na informacje dotyczące dat premier kolejnych odcinków. 

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA