search
REKLAMA
News

GHOST RIDER pojawi się w drugiej części DOKTORA STRANGE’A? Nowa plotka na temat MCU

Łukasz Budnik

14 maja 2021

REKLAMA

Wśród nadchodzących filmów kinowego uniwersum Marvela są dwa, które wzbudzają szczególnie dużo plotek i spekulacji – Spider-Man: No Way Home oraz Doctor Strange in the Multiverse of Madness. W przypadku tego pierwszego tematem numer jeden jest to, czy pojawią się w nim poprzednie inkarnacje Spider-Mana. Z kolei Doctor Strange to źródło spekulacji dotyczących tego, jakie postaci (i w jakich wersjach) zostaną pokazane podczas podróży Strange’a po multiwersum.

W sieci pojawiła się kolejna plotka – według The Hashtag Show, cameo w filmie Sama Raimiego ma zaliczyć Ghost Rider. Postać ta na kinowym ekranie pojawiała się do tej pory dwa razy (w 2007 i 2011 roku), grana wówczas przez Nicolasa Cage’a, jednak produkcje z jego udziałem nie zostały dobrze przyjęte przez widzów i krytyków. Ghost Rider miał udział także w serialu Agenci T.A.R.C.Z.Y– był nim wówczas Roberto Reyes. Według najnowszych doniesień, rola Ghost Ridera w Strange’u miałaby być niewielka i służyć jako kolejny element budowania atmosfery horroru. Autor wpisu z The Hashtag Show zapewnia, że widział szkice koncepcyjne, a Ghost Riderem będzie Johnny Blaze, który może pojawić się także w innych filmach jako postać drugoplanowa (podobnie jak np. Hulk). Zagrać miałby go nowy aktor.

Przypomnijmy, że w Doctor Strange in the Multiverse of Madness pojawią się na pewno Benedict Cumberbatch, Elizabeth Olsen i Chiwetel Ejiofor. Prace na planie miały zakończyć się w kwietniu, a premiera zaplanowana jest na 25 marca 2022 roku. Okaże się, czy plotki na temat Ghost Ridera okażą się prawdą.

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA