search
REKLAMA
News

GEORGE CLOONEY komentuje ostatni wybuch TOMA CRUISE’A: “Nie przesadził”

Łukasz Budnik

18 grudnia 2020

REKLAMA

Trwają prace na planie kolejnej odsłony Mission: Impossible, której gwiazdą po raz kolejny będzie Tom Cruise. Ekipa filmowa pracuje zgodnie z protokołami bezpieczeństwa obowiązującymi na planie. Przedwczoraj do sieci trafiło nagranie, w którym słyszeliśmy jak aktor gani dwóch członków ekipy za nieprzestrzeganie zasad, konkretnie stanie zbyt blisko siebie przed ekranem komputera.

“Jeśli jeszcze raz zobaczę, jak to robicie, już was tu nie ma”, krzyczał Cruise. Aktor dodał, że ludzie tracą swoje domy przez zamknięcie przemysłu filmowego, a on martwi się co noc o jego przyszłość i nie pozwoli na to, żeby prace na planie Mission: Impossible zostały przerwane, a przeprosiny nie sprawią, że na stołach pojawi się jedzenie. Na skutek wybuchu złości Cruise’a, kolejnego dnia kilka osób pracujących przy filmie złożyło wypowiedzenie. O komentarz na temat zachowania aktora został ostatnio poproszony George Clooney.

W rozmowie z Howardem Sternem Clooney stwierdził, że Cruise nie przesadził, ponieważ nieprzestrzeganie zasad rzeczywiście jest problemem. Aktor dodał jednak, że na miejscu Cruise’a inaczej podszedłby do sytuacji, choć zaznaczył, że nie zna całego kontekstu.

Nie robiłbym aż takiej afery. (…) To podchwytliwe, bo masz odpowiedzialność za wszystkich i tutaj [Cruise] ma całkowitą rację. Jeśli zamkną produkcję, wiele osób straci pracę. Ludzie muszą to zrozumieć i być odpowiedzialnymi. Taki sposób [przekazania informacji] nie jest w moim stylu. (…) To niekoniecznie pomaga, ale każdy robi to po swojemu. Więcej mogą powiedzieć ludzie, którzy byli tego dnia na planie. Rozumiem, czemu to zrobił i nie ma w tym żadnej pomyłki, nie wiem po prostu, czy postąpiłbym dokładnie tak samo. Nie znam okoliczności, może wcześniej mierzył się z tym 10 czy 15 razy.

Prace na planie Mission: Impossible 7 zostały wznowione w Wielkiej Brytanii dwa tygodnie temu. W październiku wstrzymano je ze względu na pozytywne wyniki badań na COVID-19 u 12 osób. Film reżyseruje Christopher McQuarrie, a data premiery zaplanowana jest obecnie na 19 listopada 2021.

Co wy sądzicie o reakcji Cruise’a? 

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA