search
REKLAMA
News

NETFLIX publikuje kolejne zdjęcia promujące 2 sezon WIEDŹMINA w prezencie dla fanów serialu

Weronika Lipińska

18 grudnia 2020

REKLAMA

Z okazji nadchodzącej Gwiazdki, fani serialu Wiedźmin na Netfliksie zostali zaproszeni do udziału w kampanii „6 Days of Witchmas”, w ramach której od 16 grudnia pojawiają się w sieci ekskluzywne treści związane z produkcją i to od fanów zależy, jakie.

Na oficjalnym koncie Wiedźmina na Twitterze odbywa się właśnie okołoświąteczne wydarzenie, które potrwa jeszcze do 21 grudnia. Do tego czasu fani mogą brać udział w codziennych głosowaniach, w których do wyboru jest albo przyjęcie z góry wiadomego prezentu albo powołanie się na Prawo Niespodzianki. Zwycięski wybór jest ujawniany następnego dnia wraz z kolejnym prezentem i głosowaniem. W ramach zabawy Netflix udostępnił już garść nowych zdjęć z planu 2 sezonu. Zebraliśmy je dla was poniżej. W wątku akcji na Twitterze mogliśmy przeczytać:

Zdobyłem te dary szukając wzdłuż i wszerz “kontentu”, o który tak często mnie prosicie. Możecie przyjąć prezent ALBO powołać się na Prawo Niespodzianki. Decyzja zostanie podjęta przez zbiorowość poprzez głosowanie, które odbędzie się tutaj. Zwycięski wybór zostanie ujawniony następnego dnia wraz z nowym podarunkiem i kolejnym głosowaniem. Wybierz mądrze, jako że moje podarunki są szczere, ale przy Prawie Niespodzianki moje muzycznie uzdolnione ręce są związane.

Z kontekstu jasno wynikało, że zaproszenie wystosował Jaskier. Zatem, znając arogancję barda, nic dziwnego, że duża porcja zdjęć przedstawia jego.

Dla wielbicieli serialu zabawa jest na pewno nie lada okazją do umilenia sobie oczekiwania na nowy sezon. Co prawda prace nad drugim sezonem trwają, jednak nie bez problemów i opóźnień spowodowanych pandemią Covid-19 i nie tylko. Niedawno informowaliśmy o kontuzji, której doznał na planie Henry Cavill.

Wszystkie zdjęcia pochodzą z oficjalnego profilu Wiedźmina na Twitterze.

Weronika Lipińska

Weronika Lipińska

REKLAMA