search
REKLAMA
News

EZRA MILLER przeprasza za skandale ze swoim udziałem. “Problemy ze zdrowiem psychicznym”

Ezra Miller odniósł się do kontrowersji.

Łukasz Budnik

16 sierpnia 2022

REKLAMA

Niedawno pisaliśmy o tym, że studio Warner Bros. rozważa trzy opcje w związku z filmem The Flash, co podyktowane zostało incydentami z udziałem gwiazdy filmu – Ezry Millera. W ostatnich miesiącach czytaliśmy m.in. kradzieży z włamaniem, awanturach w barze karaoke, duszeniu fanki i przetrzymywaniu kobiety i jej dziecka w domu pełnym broni czy groźbach.

WB brało pod uwagę następujące rozwiązania:

  • Opcja pierwsza: w grę wejdzie profesjonalna pomoc udzielona aktorowi, jak również wywiad, w którym wytłumaczone zostaną incydenty z ostatnich tygodni. Promocja Flasha zostanie ograniczona, a film trafi do kin zgodnie z planem.
  • Opcja druga: Warner Bros. wypuści film do kin, ale bez udziału Millera w promocji, a rola Flasha zostanie potem obsadzona przez kogoś innego.
  • Opcja trzecia – całkowite skasowanie filmu, w który włożono już 200 milionów dolarów.

Wygląda na to, że postawiono na pierwszą opcję – do sieci trafiło bowiem oświadczenie Ezry Millera, w którym czytamy, że aktor skieruje się na terapię:

Po przejściu silnego kryzysu zrozumiałem, że zmagam się ze skomplikowanymi problemami ze zdrowiem psychicznym i rozpocząłem terapię. Chcę przeprosić wszystkich których uraziłem swoim zachowaniem. Podejmuję niezbędne środki, aby wrócić do zdrowego, bezpiecznego i produktywnego etapu w moim życiu.

Na ten moment nie wiadomo, w jakim stopniu Miller będzie brał udział w promocji widowiska ze swoim udziałem.

The Flash ma trafić do kin 23 czerwca 2023 roku. Oprócz Millera, wystąpią w nim m.in. Ben Affleck i Michael Keaton jako dwie inkarnacje Batmana. 

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA