search
REKLAMA
News

EWAN MCGREGOR na zdjęciach z planu serialu OBI-WAN KENOBI

McGregor ostatni raz pojawił się na ekranie jako Obi-Wan Kenobi w 2005 roku.

Łukasz Budnik

14 czerwca 2021

REKLAMA

Jedną z nadchodzących produkcji serialowych ze świata Star Wars, i z pewnością jedną z najbardziej wyczekiwanych, jest ta poświęcona postaci Obi-Wana Kenobiego. Wiemy, że akcja serialu zostanie osadzona 10 lat po wydarzeniach z Zemsty Sithów, a więc 9 lat przed Nową nadzieją, w czasie, gdy Kenobi przebywał na Tatooine. 

Oprócz Ewana McGregora, w produkcji zobaczymy także Haydena Christensena, który znów zagra Dartha Vadera. W serialu pojawią się jeszcze między innymi Joel Edgerton i Bonnie Piese, którzy powtórzą swoje role Owena i Beru Lars, grane przez nich w dwóch prequelach.

Do sieci trafiły zdjęcia z planu serialu, na których widzimy kilku aktorów – między innymi samego McGregora, w pelerynach ukrywających kostiumy. Da się jednak zauważyć elementy uniformu Imperium i pancerza szturmowców.

Więcej zdjęć (a jest ich ponad 90) zobaczycie w tym miejscu.

Przy serialu o Kenobim zostanie użyta technologia znana już z The Mandalorian, polegająca na wyświetlaniu teł na ekranach za aktorami. Prace nad Obi-Wanem Kenobim ruszyły w kwietniu – nad całością czuwa Deborah Chow, która pracowała już przy wspomnianym The Mandalorian.

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA